Obroża jako symbol…

Kiedy pomyślimy o obroży zwykle przychodzi nam na myśl relacja właścieciel/przewodnik - zwierzę.

Zakładając obrożę chcemy aby naszego pupila można było zidentyfikować, dodajemy smycz aby lepiej nim przewodzić. Czasem posiadamy je jedynie dla ozdoby. Większość osób kupujących obroże wykorzystuje ją głównie podczas zabaw łóżkowych lub nosi dla swojego partnera jako biżuterię. Jednak wszystko to można wpisać w ramy relacji osoby dominującej i uległej. Chęć przywiązania i poniekąd ubezwłasnowolnienia, tresura, a takżenagroda, czy naznaczenia. Ofiarowanie obroży, zakładanie jej, prowadzenie na smyczy ma szczególne znaczenie.

Obroża w relacji sub-dom

W relacji dom-sub obroża w prezencie i chęć jej założenia świadczy o oddaniu, lojalności, zaufaniu. Podarunek nosi się cały czas bądź jedynie w czasie wyznaczonym przez osobę dominującą, np. W sypialni. Często wykorzystuje się smycz aby tym samym pozwolić się prowadzić swojemu liderowi. Ulegla strona może przygotować niespodziankę dla osoby dominującej, czekając z przypiętą obrożna i z łańcuszkiem w ręku bądź przypiąć go do łóżka.

Zabawy z obrożą

Dla bardziej romantycznych par, chcących zaznaczyć specjalność relacji ich łączącej oraz fakt, że są równi sobie, poleca się noszenie obroży przez oboje partnerów oraz spinanie ich łańcuszkiem. W zabawach można wykorzystać kajdanki przypinając dłonie bezpośrednio do obroży, co daje poczucie większego zniewolenia.

Proponujemy również ułożyć ręce w kajdankach za plecami i przypiąć je łańcuszkiem do obroży z tyłu. Daje to wrażenie pozornej wolności, jednak przy próbie wykonania szerszego ruchu okazuje się, że niestety wciąż jesteśmy unieruchomieni. Osobie dominującej daje to możliwość większej manipulacji. strona może przygotować niespodziankę dla osoby dominującej, czekając z przypiętą obrożna i z łańcuszkiem w ręku bądź przypiąć go do łóżka.

Predicament

Na koniec może coś dla lubiących mocniejsze wrażenia? Predicament. Czyli niewygodne ułożeniem ciała wymuszające na ofierze szukania takiej pozycji która tylko pozornie przyniesie ukojenie.Tu w kilku konfiguracjach w zależności od stopnia wygimnastykowania partnera. Będą nam potrzebne: kajdanki na kostki, kajdany na uda, łańcuszki i oczywiście obroża. Bez obaw, wszystko to możecie dostać w naszym sklepie!

W pierwszej pozycji przypinamy obroże do kajdanek na kostkach, krótkim łańcuszkiem lub bezpośrednio, ręce natomiast łączymy za plecami. Następnie uwolnimy dłonie i przypinamy je do kostek przeplatając ręce wewnątrz ud. Pozostawiamy na chwilę by niebawem przypiąć obroże do kajdan na udach.

Za każdym razem czekamy aż pozycja stanie się nie do zniesienia dla naszej ofiary i zacznie się ona wiercić. Możemy dowolnie zmieniać położenie kończyn i szyi naszej ofiary, by dać chwilowe uczucie ulgi, które po kilku minutach znów okaże się być torturą. Pozycje zmieniamy wedle naszej fantazji.

Tylko od Ciebie zależy jak daleko posuniecie się w swoich fantazjach używając tego niepozornego elementu. Więc odważ się założyć obroże od swojego partnera, gdyż może to być bardzo fascynujące przeżycie.

Dodaj komentarz

zobacz inne nasze artykuły:

Professionalists – Rozmowa z Lady Sith

Dziś swoją obecnością zaszczyci nas Lady Sith – 33 letnia Semi-retired prodomme obecnie zajmująca się głównie dominacją online. Współtwórczyni podcastu Femdom after hours, performerka i edukatorka na polskiej scenie Femdom.

Czytaj więcej »
No more posts to show
Masz 18 lat? Are You 18 or older? Wejście na stronę od 18 lat. This website requires you to be 18 years of age or older.